Mechanik Maszyn Rolniczych

SZCZEGÓŁY OFERTY

Referencje 768
Data rozpoczęcia 04/01/2018
Stanowisko Mechanik Maszyn Rolniczych
Województwo Białystok
Rodzaj umowy Pełen wymiar czasu
Wynagrodzenie

INFORMACJE O DEALERZE

Imię i nazwisko Pan Kamil Łupinski
Nazwa dealera Contractus
Numer telefonu +48 85 662 66 77
Adres
Adres e-mail

Opis

Contractus sp. z o.o.

przedstawiciel marek John Deere, Kverneland, Unia, prężnie rozwijająca się firma, oferująca maszyny rolnicze w województwie podlaskim, ciesząca się dużym zaufaniem klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego ciągników i maszyn rolniczych.
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie sprzętu mechanicznego związane z diagnozowaniem usterek i ich usunięciem
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn.
  • Doświadczenie mile widziane.
  • Dokładność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).