close
Menu

Contractus Sp. z o.o. - Białystok

Kontakt

Ul. Elewatorska 14

15-620 Białystok

85 662 66 77

85 662 64 10

slawek.koc@contractus.pl

Send a mail

Kontakty

Ogólne

Sławomir Koc

Dyrektor Działu Maszyn Rolniczych

601 062 772

slawek.koc@contractus.pl

Send a mail

Kamil Łupiński

Kierownik Serwisu

607 948 592

kamil.lupinski@contractus.pl

Send a mail

Grzegorz Trojan

Kierownik Ds. Sprzedaży

607083245

Grzegorz.Trojan@contractus.pl

Send a mail

Mariusz Korzecki

Kierownik Działu Ds. Części Zamiennych

607-201-233;

Mariusz.Korzecki@contractus.pl

Send a mail

Andrzej Chlabicz

Zastępca Kierownika Serwisu

601-062-110

Andrzej.Chlabicz@contractus.pl

Send a mail

Łukasz Kuczyński

Przedstawiciel Ds.Części Zamiennych

85-662-64-66; 506-486-677

Czesci@contractus.pl

Send a mail

Andrzej Niczyporuk

Koordynator Ds. zamówień i transportu

661 610 721

andrzej.niczyporuk@contractus.pl

Send a mail

Szymon Samsonowicz

Przedstawiciel Handlowy - powiat Białostocki, Bileski, Hajnowski

603 516 050

szymon.samsonowicz@contractus.pl

Send a mail

Paweł Radziszewski

Przedstawiciel Handlowy Ds. Maszyn Komunalnych

607 083 218

pawel.radziszewski@contractus.pl

Send a mail

Damian Głąbicki

Przedstawiciel Handlowy Ds. Maszyn Komunalnych

506-486-711

damian.glabicki@contractus.pl

Send a mail

Marcin Gniedziejko

Specjalista Ds. Marketingu

609-705-045

Marcin.Gniedziejko@contractus.pl

Send a mail

Diana Kowalewska

Księgowość, windykacja

506-486-720

kowalewska.diana@contractus.pl

Send a mail

Godziny pracy

od Poniedziałku do Piątku 
od 8.00 do 16.00