close
Menu

2 Seria

null
Ciągniki kompaktowe
  • Wydajny 3-cylindrowy silnik Diesla
  • Wygodne stanowisko operatora
  • Łatwa w użyciu przekładnia hydrostatyczna
  • Opcjonalne: kabina, ładowacz czołowy, agregat koszący

null

2026R

Ciągniki kompaktowe
  • Wydajny 3-cylindrowy silnik Diesla
  • Wygodne stanowisko operatora
  • Łatwa w użyciu przekładnia hydrostatyczna
  • Opcjonalne: kabina, ładowacz czołowy, agregat koszący
Experience Compact Versatility

POZNAJ WSZECHSTRONNOŚĆ W KOMPAKTOWYM WYDANIU

Dlaczego masz iść na kompromis? Nasze ciągniki serii 2R są łatwe w obsłudze i manewrowaniu, ale zapewniają również stabilność godną dużych maszyn. Chłodzone cieczą silniki Diesla dostarczają wysoką moc i prędkość, a wzmocnione osie, napęd na 4 koła i tylny TUZ kategorii 1 są idealne do ciężkiej pracy.

AGREGATY KOSZACE AUTOCONNECT

AGREGATY KOSZĄCE AUTOCONNECT

Agregat koszący John Deere AutoConnect doczepia się w ciągu kilku sekund, oszczędzając czas za każdym razem, kiedy kosisz. Agregat i wał napędowy zaczepiają się automatycznie, kiedy nad nimi przejedziesz. Po pracy wystarczy cofnąć przez agregat, aby go odłączyć — wszystko z fotela operatora.
Zobaczyć znaczy uwierzyć! Obejrzyj materiał video dotyczący 2R na naszej stronie.

KOMFORTOWA KABINA

KOMFORTOWA KABINA

Dzięki doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach i bardzo wygodnemu fotelowi z zawieszeniem pneumatycznym (2036R) nasza opcjonalna kabina zapewnia operatorowi komfort i ciepło, aby mógł być skoncentrowany przez cały dzień, nawet przy złej pogodzie.

null

COMMANDCUT

Ciągnik 2036R wyposażony jest w elektroniczną kontrolę wysokości cięcia, zapewniającą szybkie i dokładne ustawienie agregatu koszącego za pomocą pokrętła. Wysokość cięcia jest dodatkowo pokazana na panelu wyświetlacza operatora. Utrzymanie danej wysokości koszenia jest zatem prostą czynnością.

null

PRZEDNI TUZ

Kompaktowy i mocny zwiększa wszechstronność maszyny. Ciągnik 2036R wyposażony jest nawet w elektryczny zawór blokowania, uruchamiany łatwo przez operatora, który zabezpiecza układ na czas transportu. Podnieś, zablokuj, gotowe!

Seria 2 undefined Białystok, Łomża, Suwałki, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Wysokie Mazowieckie undefined Contractus Sp. z o.o.